خدمات دیجیتال مارکتینگ

رسیدن به درآمد در فضای مجازی هرگز از این راحت‌تر نبوده و نیست تنها با تماس با گروه دیجیتال مارکتینگ DMPro و دریافت مشاوره از ما به کسب درآمد نزدیک‌تر شوید.

طراحی سایت

در DM Pro طراحی وب یک مسئله ساده نبوده و در حقیقت ساخت هویت برند، استراتژی و زیرساخت بازاریابی دیجیتال می‌باشد. چهارچوب و محتوای وب سایت باید پس از معماری و بر اساس استراتژی تعریف شده تولید و طراحی گردد. با رفتارشناسی کاربر بر روی وب سایت و استفاده از ابزارهای آماری و آنالیزی مثل گوگل آنالایتیکز پیوسته کیفیت تجربه کاربر و همچنین کاربردپذیری امکانات سایت تحلیل خواهد شد. برخلاف اکثر شرکت‌های طراحی وب سایت، در DM Pro وب‌سایت‌هایی می‌سازیم که بتواند برند شما را از رقبا متمایز کرده و در اولین برخورد با کاربر در ذهن او ثبت شود.

بهینه‌سازی موتورهای جستوجو و سئو

سئوی ارگانیک، تولید محتوای بلاگ، بهینه‌سازی و اصلاح صفحات با تشکیل دادن سبد کلمات کلیدی استراتژیک برند شما و کار مداوم بر روی سئو و تحلیل نتایج از جمله خدمات چورچین در حوزه SEO و ارتقاجایگاه در موتورهای جستجو خواهد بود. پیدا شدن در موتورهای جستجو جدا از اینکه باعث جذب مخاطب جدید به چرخه بازاریابی می‌شود یکی از رفرنس‌های اعتماد در نزد کاربر نیز می‌باشد.

مدیریت شبکه‌های اجتماعی

بازاریابی رسانه های اجتماعی یک راه قدرتمند برای کسب و کارهای مختلف است تا مخاطبان و مشتریان خود را به دست آورند. مشتریان شما هر روز از طریق رسانه های اجتماعی در حال تعامل با برند‌ها هستند و اگر از طریق رسانه‌های اجتماعی مانند اینستاگرام، توییتر، تلگرام و Pinterest و …  به طور مستقیم با مخاطبان خود صحبت نکنید، آن‌ها شما را فراموش خواهند کرد!

در DM Pro قبل از شروع به ایجاد کمپین های بازاریابی رسانه های اجتماعی، اهداف کسب و کار شما را در نظر می‌گیریم.